Sposób na zysk pasywny

Czy ty też kiedyś pragnąłeś, aby twoje pieniądze same zarabiały? A idealną sytuacją było by gdybyś nie musiał w to w ogóle inwestować. Brzmi jak historia z bajki wzięta? Zdziwię cię. Przeżyłem to na własnej skórze i korzystam nadal.

Wszystko zaczęło się od tego, że zawsze brakowało mi pieniędzy? Postanowiłem więc poszukać czegoś co dało by mi spory zysk.

Postawiłem sobie jednak 3 podstawowe założenia:

  • zajęcie to nie mogło absorbować zbyt dużo czasu,
  • najlepiej aby nie trzeba było inwestować w nie swoich oszczędności
  • dobrze by było, gdyby można to było wykonywać o każdej porze dnia nie wychodząc z domu.

Przejrzałem wiele ofert i propozycji, ale tylko jedna z nich przypadła mi do gustu. Traffic Monsoon – platforma pozwalająca zarabiać na reklamach, a dokładniej klikanie w nie. Postanowiłem się zarejestrować i wypróbować.

Czym dokładnie jest Traffic Monsoon?

Jest to portal skupiający osoby reklamujące swoje produkty, które chcą zapłacić za to aby ich reklama dotarła do szerszego grona, oraz takich jak ja, czyli tych, którzy za odpowiednią opłatą z miłą chęcią zapoznają się z tą reklamą. Osoby te zebrały się na jednej platformie, która udostępnia im narzędzia do spełnienia ich potrzeb.

Jak zarobić na Traffic Monsoon?

Aby zarobić mamy do dyspozycji 3 proste metody, które pozwolą spełnić twoje plany. Pierwszą z nich, a zarazem najprostszą oraz nie wymagającą od nas żadnej wiedzy ani wkładu jest klikanie i przeglądanie reklam. Wystarczy, że otworzysz link w twoim panelu prowadzącą do reklamy i pozostaniesz na niej przez określony czas, po upływie którego wynagrodzenie zostanie naliczone na twoje konto.

Kolejną metodą jest polecenie platformy innym. Wymaga ona od nas już jednak pomysłu na to jak rozreklamować stronę i spowodować, aby osoby zarejestrowały się przez nasz link polecający. Każda osoba, którą w ten sposób pozyskamy zarabia na siebie i na nas, ponieważ otrzymujemy od jej zarobku wysoką prowizję.

Ostatnią, ale wymagającą już pewnych środków finansowych metodą jest inwestowanie. Zasada jest banalnie prosta. Wykupujesz Ad Packi w cenie 50$ za sztukę, a w trakcie 55 dni otrzymujesz zwrot w wysokości 55$ od sztuki. Łatwo więc policzyć, że zysk wynosi aż 10%. Inwestując w Ad Packi przykładowo 1000$ zysk wynosi aż 100$.

Widzisz jakie to proste. Wystarczy, że zaprosisz sporą liczbę znajomych, a później zarobione przez nich pieniądze będziesz inwestował dalej w Ad Packi. W ten sposób uzyskasz szybki dochód bez własnego wkładu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CommentLuv badge